МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС

Головна
14-й випуск кінологів -рятувальників
Вівторок, 02 липня 2019, 08:33

26 червня у Кінологічному центрі Державної служби України з надзвичайних ситуацій відбувся 14-й випуск кінологів відомства.
27 рятувальників сімнадцять хлопців та десять дівчат з різних куточків України, серед яких представники Державної служби України з надзвичайних ситуацій та волонтери, після чотирьох місяців навчання і здачі відповідних державних іспитів отримали професію "кінолог - рятувальник»


Такий фінал копітких теоретичних та практичних занять, які провели кращі фахівці МЦШР ДСНС України для прибулих слухачів. Для якісного оволодіння курсантами нової професії їм довелось опанувати основи розведення, основи дресирування, анатомію і фізіологію собак, ветеринарну медицину, методику й тактику застосування собак під час рятувальних робіт у різних умовах. Крім цього, хлопці й дівчата навчилися основам безпечної життєдіяльності рятувальника та службової собаки в умовах надзвичайної ситуації, професійно освоїли завдання, систему, структуру, сили, засоби пошуково-рятувальних робіт. , а також багато іншого, що, безумовно, стане у пригоді під час роботи у силових та приватних структурах.
Щиро вітаємо кінологів-рятувальників із завершенням навчання. Бажаємо вам не зупинятися на досягнутому та щоденно примножувати здобуті знання. Успішної вам служби і певні, що не раз почуємо про успіхи у професії та будемо вами пишатися.

 

 

Зона відповідальності

 

АнонсСчетчик тИЦ и PR