МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС

Головна Прес-служба Новини центру На Сумщині знищена авіабомба
На Сумщині знищена авіабомба
Новини центру
П'ятниця, 11 листопада 2011, 13:21

9 листопада в с.м.т. Дубов`язівка  на вулиці Космонавтів під час проведення земляних робіт працівники виявили предмет, схожий на авіабомбу. Як вимагають заходи безпеки, земляні роботи було одразу  припинено, а про небезпечну знахідку повідомлено до служби   порятунку МНС та правоохоронців.

 

10 листопада  на місце пригоди для ліквідації боєприпаса прибуло відділення  піротехнічних робіт 2 Спеціального регіонального центру швидкого реагування під керівництвом старшого лейтенанта служби ЦЗ Степанюка Руслана. Після детального обстеження знахідки було встановлено, що це  фугасна авіаційна бомба ФАБ-50 часів Великої Вітчизняної війни. Поруч з місцем виявлення бомби були розташовані автомагістраль, будівлі громадського та промислового призначення. Знахідка становила загрозу для життя і здоров'я громадян (радіус розльоту осколків становить 850 м)  і вимагала особливої майстерності під час її знищення.

Піротехніки обережно помістили авіабомбу до спеціально обладнаного піротехнічного автомобіля і транспортували за межі населеного пункту на спеціальний майданчик підриву.  О 14.30 операція зі знешкодження була успішно завершена.

МНС нагадує громадянам, у випадку виявлення підозрілого предмету, схожого на снаряд чи міну, необхідно терміново повідомити рятувальників, міліцію чи місцеві органи державної влади. Необхідно зупинити будь-які земельні роботи в районі знахідки та організувати її охорону до прибуття фахівців МНС. Категорично забороняється доторкатися до таких предметів або намагатися перемістити їх.

 

Зона відповідальності

 

АнонсСчетчик тИЦ и PR