МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС

Головна Прес-служба Новини центру На Сумщині знищено 22 боєприпаси часів минулих війн
На Сумщині знищено 22 боєприпаси часів минулих війн
Новини центру
Понеділок, 30 вересня 2019, 11:16

За минулий тиждень піротехніками Міжрегіонального центру швидкого реагування на території Сумської області було вилучено 22 боєприпаси часів минулих війн: сімнадцять артилерійських снарядів, чотири мінометних мін та ручна граната . Ці небезпечні знахідки були напередодні виявлені в Лебединському, Охтирському, Ямпільському, Липоводолинському та Конотопському районах
Всі вказані вибухонебезпечні предмети були вивезені та знищені піротехніками Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України у спеціально відведених для цього місцях.
ДСНС України застерігає: «Кожен може натрапити на вибухову знахідку, і від того, як правильно себе поводити, буде залежати збереження вашого здоров’я, а іноді і життя. Слід пам’ятати прості правила: у разі знаходження вибухонебезпечних предметів негайно телефонуйте до служби порятунку «101», не беріть їх до рук та не підпускайте сторонніх.» Окремо звертаємось до батьків з проханням нагадувати своїм дітям про небезпеку пустощів зі снарядами, гільзами, патронами. Не забувайте наводити сумні приклади та контролювати їх дозвілля.
Пам’ятайте: неухильне виконання заходів безпеки збереже вам і оточуючим життя!

 

 

Зона відповідальності

 

АнонсСчетчик тИЦ и PR