МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС

Головна Прес-служба Новини центру На Сумщині знищено 35 боєприпасів часів минулих війн
На Сумщині знищено 35 боєприпасів часів минулих війн
Новини центру
Понеділок, 30 вересня 2019, 11:30


14-16 вересня піротехніками Міжрегіонального центру швидкого реагування, під керівництвом капітана служби цивільного захисту Тараса Коваля, на території Сумської області було вилучено 35 боєприпасів часів Другої світової війни: чотири артилерійських снаряди калібру 76мм та тридцять одну мінометну міну калібру 82мм, які раніше виявили жителі Недригайлівського , Конотопського та Сумського районів.
Всі вказані вибухонебезпечні предмети були вилучені та знищені піротехніками МЦЩР ДСНС України у спеціально відведених для цього місцях.
ДСНС застерігає: «Кожен може натрапити на вибухову знахідку, і від того, як правильно себе поводити, буде залежати збереження вашого здоров’я, а іноді і життя. Слід пам’ятати прості правила: у разі знаходження вибухонебезпечних предметів негайно телефонуйте до Служби порятунку, не беріть їх до рук та не підпускайте сторонніх.» Окремо звертаємось до батьків з проханням нагадувати своїм дітям про небезпеку пустощів зі снарядами, гільзами, патронами. Не забувайте наводити сумні приклади та контролювати їх дозвілля.
Пам’ятайте: неухильне виконання заходів безпеки збереже вам і оточуючим життя!

 

 

Зона відповідальності

 

АнонсСчетчик тИЦ и PR