МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС

Головна
25-й Чемпіонат світу серед кінологів - рятувальників
Вівторок, 01 жовтня 2019, 07:52

З 17 по 22 вересня 2019 року у м. Вільжуст (Французька Республіка) проходив 25-й Чемпіонат світу серед кінологів - рятувальників, який проводила Міжнародна організація з підготовки рятувальних собак (IRO).


Україну на світових змаганнях представляла збірна Державної служби України з надзвичайних ситуацій. У складі збірної команди Державної служби з надзвичайних ситуацій участь у цьогорічній світовій першості взяли участь кінологічні розрахунки Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України та Мобільного рятувального центру швидкого реагування ДСНС України: Кунічик Ганна з малінуа Асею, Давиденко Ірина з малінуа Аппою, Немченко Марина - з бордер-коллі Діджей та Радченко Валерій з малінуа Сатті.
Всього на міжнародному турнірі були представлені 22 країни, 58 команд та відповідно 117 кращих кінологів світу. Фахівці – кінологи разом зі своїми підопічними показували свою майстерність у таких дисциплінах: слухняність та спритність, пошук постраждалих під техногенним завалом, пошук заблукалих у лісі та пошук людини по сліду.
Фаворитами змагань виявилися німецькі кінологи, які з собаками породи малінуа зайняли 1 місце (ліс) та 2 і 3 місця (техногенний завал). Представник Угорщини з собакою породи малінуа зайняв 1 місце (тех.завал), австрієць з лабрадором – ретрівером -2 місце(ліс), та фахівець зі Словаччини з кокер – спаніелем отримав 3 місце (ліс).
Серед українських кінологів найвищий результат змагань - 241 бал - показала Ганна Кунічик з малінуа Асею, яка у числі 17 кращих кінологів світу з 58 тих, що взагалі брали участь у номінації, пройшла атестацію у категорії «Ліс».
То ж вітаємо нашу рятувальницю!

 

 

Зона відповідальності

 

АнонсСчетчик тИЦ и PR