МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС

Головна Прес-служба Новини центру На Сумщині упродовж двох діб знищено 11 боєприпасів
На Сумщині упродовж двох діб знищено 11 боєприпасів
Новини центру
Вівторок, 01 жовтня 2019, 13:57

30 вересня – 1 жовтня , групою піротехнічних робіт Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій, були проведені роботи у Сумському та Недригайлівському районах  та в місті Глухів зі знешкодження  артилерійського  снаряду (45 мм.), шістьох мінометних мін калібру 82 мм та 50мм та чотирьох ручних гранат Ф-1 часів Другої світової війни.

 

На боєприпаси натрапили місцеві жителі у кар'єрі на відстані 1 км від житлових будинків с. Коровинці, Недригайлівського району та в полі на відстані 5 км від житлових будинків с. Верхня Сироватка, Сумського району, в лісовому масиві поблизу села Токарі Сумського району та в місті Глухів поблизу  вулиці Путивльська на відстані1,5 км від житлових будинків. Небезпечні предмети піротехніки вилучили, вивезли у спеціально відведені місця і знищили шляхом підриву.

Рятувальники наголошують, що при знаходженні вибухонебезпечних або схожих на них предметів не можна їх навіть торкатися, а тим більше намагатися перенести. У жодному разі не користуватися поблизу засобами зв’язку, це може спровокувати вибух. Про можливу небезпеку треба повідомити оточуючих та негайно поінформувати оперативні служби за телефонними номерами «101» та «102». Пам’ятайте, роботи зі знешкодження боєприпасів можуть проводити лише відповідні фахівці – піротехніки Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

 

Зона відповідальності

 

АнонсСчетчик тИЦ и PR