МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС

Головна Прес-служба Новини центру Рятувальники дітям про безпеку
Рятувальники дітям про безпеку
Новини центру
П'ятниця, 04 жовтня 2019, 06:03

Сьогодні рятувальники Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України провели інформаційно-пізнавальний захід для учнів шкіл №9 та№14 міста Конотоп.
Рятувальники продемонстрували техніку та спеціальне обладнання, яке вони використовують у своїй професійній діяльності. А також показали одяг та спорядження, що використовується під час ліквідації різноманітних небезпечних ситуацій, після чого дітлахи мали можливість приміряти його на собі. Найбільше захоплення діти отримали від спілкування з чотирилапими вихованцями, які знаходяться на цілодобовому чергуванні.
В ході проведення заходу фахівці рятувальної справи наголосили на важливості дотримання правил безпеки життєдіяльності у випадку виявлення вибухонебезпечних предметів, також нагадали, як правильно поводитися вдома з газовими та електроприладами, щоб не трапилося лиха, і застерегли від необачних вчинків, адже інколи одна мить може призвести до непоправного

 

Цей день для школярів пройшов цікаво, а найголовніше пізнавально. За переконанням як рятувальників, так і педагогічних працівників такого роду заходи дають змогу в цікавій та доступній формі пояснити дітям основи безпечної життєдіяльності та виховати в них культуру безпечної поведінки.

 

Зона відповідальності

 

АнонсСчетчик тИЦ и PR