МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС

Головна Прес-служба Новини центру І знову небезпечні знахідки
І знову небезпечні знахідки
Новини центру
Середа, 09 жовтня 2019, 10:28

7-8 жовтня групою піротехнічних робіт Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій, були проведені роботи у Тростянецькому, Білопільському, Кролевецькому та Охтирському районах зі знешкодження двох артилерійських снарядів калібру 122 та 76 мм, двох мінометних мін калібру 82 мм та 2 ручних гранат Ф-1 часів Другої світової війни.
За попередніми даними, на 3 предмети, зовні схожі на боєприпаси, натрапили жителі м. Тростянець на відстані 100 м від житлових будинків, небезпечну знахідку виявив працівник лісництва на Охтирщині поблизу с. Куземин, боєприпас виявили і жителі села Верхосулка під час польових робіт та жителі села Спаське в лісовому масиві .
Піротехніки ДСНС України вилучили небезпечні знахідки, ретельно обстежили прилеглу територію, транспортували вибухонебезпечні предмет спеціальним автомобілем до майданчика підриву і знищили.
ДСНС України звертається до населення з проханням, знайшовши підозрілий предмет, ні в якому разі не торкайтеся його, про знахідку терміново повідомте місцеві органи влади або службу порятунку за номером «101».

 

 

Зона відповідальності

 

АнонсСчетчик тИЦ и PR