МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС

Головна Прес-служба Новини центру Рятувальники долучилися до тижня знань з основ безпеки життєдіяльності
Рятувальники долучилися до тижня знань з основ безпеки життєдіяльності
Новини центру
Середа, 16 жовтня 2019, 06:17

10 жовтня в рамках проведення «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності» та з метою запобігання випадкам загибелі дітей в умовах надзвичайних ситуацій, а також навчання їх правилам безпечної поведінки, рятувальники Міжрегіонального центру швидкого реагування провели заняття з учнями шкіл міста Ромни та Конотоп
Спілкування із школярами виявилося надзвичайно цікавим. Діти не лише уважно слухали про причини та наслідки різних надзвичайних ситуацій, а й активно відповідали на запитання і розповідали свої історії. Дітям розповіли про особливості щоденної роботи рятувальників, піротехніків, хіміків, кінологів та водолазів. Усім нагадали правила безпеки життєдіяльності, яких необхідно дотримуватись постійно.
Зокрема, фахівець піротехнічної справи капітан служби цивільного захисту Констянтин Лапко розповів про небезпеку вибухонебезпечних предметів, їхні властивості та порядок дій при виявленні вибухівки та підозрілих предметів. Також поінформували школярів про пристрої для виявлення ВНП та засоби захисту особового складу під час вилучення й знешкодження вибухонебезпечних предметів. Розповідь доповнювалася наглядною демонстрацією пристроїв, а згодом малеча мала можливість роздивитися ближче та потримати їх у руках. Рятувальники-піротехніки переконані, що нехай діти краще роздивляються зараз учбові пристрої, щоб у випадку виявлення справжніх не виникало бажання та спокуси розбирати, чи взагалі доторкатися до них.

 

.Ця зустріч дала можливість познайомити дітлахів з професією рятувальника та навчити дітей безпеці життєдіяльності..

 

Зона відповідальності

 

АнонсСчетчик тИЦ и PR