МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС

Головна Прес-служба Новини центру Звернення до представників IRO
Звернення до представників IRO
Новини центру
Понеділок, 21 листопада 2011, 12:51

 

Шановні колеги!

 

Нам, як і Вам, не байдужа проблема пов’язана з жорстоким ставленням до безпритульних собак. Дійсно, як показує аналіз інформації  періодичних видань, в нашій державі мають місце поодинокі випадки жорстокого ставлення деяких громадян до бездомних собак, при цьому сцени знущань записуються на відео і потім розповсюджуються на інтернет-сайтах. Дана ситуація категорично засуджується і громадськістю, і органами державної влади.

Вказані випадки розслідуються відповідними органами, проводиться роз’яснювальна робота серед населення, створюються притулки для таких тварин, проводяться заходи по їх стерилізації, та притягнення до відповідальності осіб, винних в жорстокому ставленні до безпритульних собак.

 

Ми розпочали інформаційну кампанію з питань захисту тварин від негуманного ставлення, повідомили про це керівництво Міністерства надзвичайних ситуацій, як державний орган виконавчої влади України, адже  таку масштабну подію, як Чемпіонат Світу IRO, ми проводимо вперше. Це є дуже важливим заходом для нас, він має значимість для професійного зростання українських кінологів-рятувальників, перспективи розвитку контактів та взаємодопомоги з іншими країнами світу в питаннях своєчасного і якісного реагування на надзвичайні ситуації, в тому числі при організації пошуку постраждалих людей за допомогою службових собак. Хочемо запевнити Вас, що ми докладемо максимум зусиль для успішного проведення Чемпіонату Світу IRO, ми будемо намагатись зробити справжнє свято гуманізму та відповідального ставлення до наших чотирилапих улюбленців.

Ви, кінологи-рятувальники з великим професійним досвідом, і ми вважаємо Вас своїми друзями, та розраховуємо на Вашу підтримку, порозуміння і щиру дружню допомогу у вирішенні даної проблеми, тому що для нас це є дійсно, справжньою бідою, яка виникла напередодні Чемпіонату! Ми ні в якому разі не заперечуємо факти, які мали місце на території нашої держави, а навпаки, намагаємось з ними розібратись та надалі попередити щось подібне. Ми розраховуємо на Вашу щиру підтримку та просимо надати посильну допомогу у вирішенні даної проблеми. Ми готові до спілкування та співпраці в вирішенні цього питання. Ваше розуміння, в даній ситуації, є найважливішим для нас.

Ласкаво запрошуємо Вас на 18-й Чемпіонат Світу IRO, який має відбутися в Україні. Впевнені, що ви проведете час цікаво та корисно і переконаєтесь, що висвітлені події не лишилися поза увагою громадськості і наша держава є гуманною, розвиненою країною, якій не байдужа доля безпритульних собак. Приїздіть до нас і Ви отримаєте масу позитивних емоцій і вражень!

З повагою, начальник центру               С.В.Біляєв

 

Зона відповідальності

 

АнонсСчетчик тИЦ и PR