МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС

Головна Прес-служба Новини центру Роменські рятувальники долучилися до Всесвітнього дня реанімації серця
Роменські рятувальники долучилися до Всесвітнього дня реанімації серця
Новини центру
Четвер, 17 жовтня 2019, 13:43

Серцево-судинні захворювання – кілер номер один. Вони є причиною понад 17 мільйонів смертей і третини інвалідності. На жаль, в українському суспільстві обізнаність щодо факторів ризику є дуже низькою.
Здорові серця мільярдів – це не лише наука, медицина, а й мистецтво жити: милосердно ставитися до себе та інших, піклуватися про довкілля та поширювати соціальне партнерство.
Сьогодні, 16 жовтня,лікар групи підводного розмінування МЦШР ДСНС України Жанна Бондаренко та фельдшер із забезпечення водолазних спусків Валентин Нежевело долучилися до Всесвітнього дня реанімації серця та провели практичні заняття з покращення рівня обізнаності щодо зупинки серця для учнівського та педагогічного колективу Роменської ЗОШ І-ІІ ступенів № 8 та коледжу КНЕУ

 

Учні довідались про те, як надати долікарську допомогу під час інфаркту або інсульту. Лікар проінструктували та продемонстрували на практиці алгоритм дії серцево-легеневої реанімації та наголосили на тому, що спочатку людина має впевнитись, що її життю та здоров’ю нічого не загрожує, а тільки потім приступити до надання допомоги.
Медичні працівники акцентували увагу дітей на важливості дотримуватись правил проведення масажу серця, а саме: швидкість має становить 100-120 натискань за хвилину, а глибина натиску – 5-6 см. Якщо робити процедуру повільніше, то кров не надійде до серця і ми не врятуємо людину.

Дорогі друзі, в організмі достатня кількість парних органів і лише серце на самоті. Бережіть його!

 

Зона відповідальності

 

АнонсСчетчик тИЦ и PR