МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС

Головна Прес-служба Новини центру Небезпека під ногами
Небезпека під ногами
Новини центру
П'ятниця, 25 жовтня 2019, 06:24

Піротехнічна група Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України під керівництвом капітана служби цивільного захисту Костянтина Лапка протягом 22-23 жовтня продовжувала звільняти територію Сумської області від застарілих боєприпасів часів Другої світової війни. Всього було вилучено одинадцять боєприпасів, серед них дві мінометних міни калібру 82 мм, шість артилерійських снарядів калібру 122,76 та 45мм та три ручних гранати РГД-33, РГД-5 та М-13.
На небезпечні знахідки натрапили жителі сіл Білиця та Зоряне Ямпільського району та мешканець міста Конотоп по вулиці Завгородня на присадибній ділянці за 20м від житлового будинку. Відлуння війни виявили і жителі села Українка Охтирського району, села Станова Тростянецького району та жителі села Московський Бобрик Лебединського району.

 

Всі вказані вибухонебезпечні предмети були вилучені та знищені піротехніками МЦШР ДСНС України у спеціально відведених для цього місцях.

ДСНС застерігає, дані боєприпаси вкрай небезпечні і можуть вибухнути будь-якої миті, тому до них не можна торкатися, прилеглу територію необхідно огородити та терміново поінформувати про знахідку місцеві органи влади або зателефонувати на лінію екстреного виклику «101».

 

Зона відповідальності

 

АнонсСчетчик тИЦ и PR