МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС

Головна Прес-служба Новини центру Піротехніки звільняють Сумщину від боєприпасів
Піротехніки звільняють Сумщину від боєприпасів
Новини центру
Четвер, 07 листопада 2019, 13:47

Піротехніки ДСНС щодня виконують дуже потрібну і небезпечну роботу з вилучення та знищення вибухонебезпечних предметів. З початку тижня, на території Сумської області вилучено 10 боєприпасів часів Другої світової війни.
28 жовтня в місті Конотоп по провулку вулиці Колективної за 50м від житлових будинків вилучено артилерійський снаряд калібру 76мм, який напередодні виявив місцевий житель під час роботи на присадибній ділянці.
29 жовтня саперам довелося працювати в Шосткинському районі над вилученням протитанкових мін ТМ-35 та ТМ-62м, які під час «полювання» на гриби виявили жителі села Дібрівка та Шкирманівка.
30 жовтня в селі Комиші Охтирського району по вулиці Польовій сапери вилучили мінометну міну 120мм, виявлену місцевим жителем на присадибній ділянці.
Цього ж дня зафіксований ще один випадок вилучення небезпечних знахідок в лісі поблизу села Курмани Недригайлівського району. Місцеві жителі напередодні виявили два артилерійських снаряди калібру 122 мм та чотири мінометних міни калібру 82мм.
Фахівці піротехнічної справи ДСНС України вивезли «знахідки війни» у безпечне місце та успішно знешкодили їх.
Шановні громадяни! При виявленні незнайомих небезпечних предметів необхідно бути обережними, ні в якому разі не намагатись вилучити боєприпаси самотужки, а терміново інформувати про знахідку місцеві органи влади або Народну службу порятунку ДСНС «101».

 

 

Зона відповідальності

 

АнонсСчетчик тИЦ и PR