МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС

Головна
Керівництво ДСНС України високо відзначило внесок роменських рятувальників у відновленні Донбасу
Четвер, 07 листопада 2019, 14:26

7 листопада у актовій залі Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України відбулися урочисті збори з нагоди прибуття до пункту постійної дислокації особового складу Центру, який виконував аварійно – відновлювальні та інші невідкладні роботи у прифронтовій зоні.

 

На урочистості до роменських рятувальників завітав Директор департаменту персоналу ДСНС України Олександр Доценко, який від імені Голови Служби подякував роменцям за сумлінне виконання службових обов’язків, самовідданість та ініціативу, виявлені під час проведення відновлювальних робіт з ліквідації надзвичайної ситуації у районі проведення Операції Об’єднаних сил на території міст Мар`їнка та Красногорівка Донецької області. 81 рятувальник отримав відомчі нагороди.
«Буквально з перших днів військового конфлікту ви вирушили на Схід нашої держави, щоб допомагати місцевому населенню, - звернувся до рятувальників МЦШР ДСНС України Олександр Доценко.- Кожен із вас розумів, що піддає ризику власне життя, але завжди з честю виконував свій професійний обов’язок, рятуючи постраждалих у складних надзвичайних ситуаціях. Ви добре пам’ятаєте пошкоджені ворожими обстрілами будинки в Авдіївці, Мар`їнці та Красногорівці а ще більше запам’яталися вам обличчя та очі їх жителів, які опинилися у складній життєвій ситуації та переживали надзвичайно сильне емоційне потрясіння
Ви добре розуміли важливість покладеної на вас місії. Відбудовуючи зруйноване ворожими снарядами й ракетами житло, ви повертали не лише затишок в оселі, а й віру в серця. Ваш професіоналізм високо оцінили місцеві жителі у своїх чисельних зверненнях на адресу ДСНС України. Саме тому керівництво Служби високо оцінило внесок кожного з вас у нашу загальну справу».

 

 

 

Зона відповідальності

 

АнонсСчетчик тИЦ и PR