МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС

Головна Прес-служба Новини центру Тиждень права у Центрі
Тиждень права у Центрі
Новини центру
П'ятниця, 13 грудня 2019, 14:06

В рамках проведення Всеукраїнського тижня права та з метою  підвищення рівня правової освіти та обізнаності серед осіб, що проходять службу цивільного захисту та працівників центру з 9 по 13 грудня 2019 року в Міжрегіональному центрі швидкого реагування був проведений Всеукаїнський тиждень права.

 

11 грудня на базі центру проведено «День відкритих  дверей» із запрошенням дітей шкільного віку. Присутніх школярів  ознайомлено з  переліком найважливіших міжнародних актів в сфері прав людини , які ратифікувала Україна, як незалежна Держава  а також  ознайомлено  із  інститутами державної влади,  які відповідно до  Конституції України забезпечують додержання  прав і свобод людини і громадянина.

13 грудня юридичною групою в актовій залі центру  проведена лекція    на тему    «Реалізація і захист прав людини», надано безоплатну правову допомогу шести особам з питань реалізації та захисту прав людини.

Всеукраїнський тиждень права проводиться щороку в тиждень, який включає 10 грудня – День прав людини. Він відзначається в знак проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини.

Україна ратифікувала Загальну декларацію прав людини відповідно до
частини першої статті 9 Конституції України та стаття 19 Закону України “Про міжнародні договори” та визнала Декларацію частиною національного законодавства.

 

 

Зона відповідальності

 

АнонсСчетчик тИЦ и PR