МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС

Головна Прес-служба Новини центру Правила поведінки у разі виявлення ВНП
Правила поведінки у разі виявлення ВНП
Новини центру
Середа, 11 березня 2020, 13:25

27 лютого до Роменської СЗОШ №1 I-III ступенів імені П.І. Калнишевського завітали знову фахівці піротехнічної справи Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України та провели для учнів 5-х – 6-х класів інформаційно-профілактичний урок на тему: «Правила поведінки у разі виявлення ВНП». Адже діти повинні знати, яка небезпека прихована в таких знахідках і як поводити себе, у випадку, якщо раптом натрапиш на боєприпас.
Вони розповіли учням, які вибухонебезпечні предмети було виявлено на території нашої області, та яку небезпеку несуть в собі. Розповідь доповнювалася наглядною демонстрацією, адже для дітей були підготовлені навчальні зразки вибухонебезпечних предметів, які вони мали можливість роздивитися ближче та потримати у руках. Аби школярі більше дізналися про види, потужність та небезпеку, яку несуть вибухонебезпечні предмети, фахівці Служби порятунку показали дітям відеоролик «Небезпечні знахідки».
Рятувальники-піротехніки переконані, що нехай діти краще роздивляються зараз учбові пристрої, щоб у випадку виявлення справжніх не виникало бажання та спокуси розбирати, чи взагалі доторкатися до них.
Школярам на завершення сапери вручили пам’ятки з правилами поводження з вибухонебезпечними предметами

 

 

Зона відповідальності

 

АнонсСчетчик тИЦ и PR