МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС

Головна Прес-служба Новини центру Тренінг з надання першої невідкладної домедичної допомоги
Тренінг з надання першої невідкладної домедичної допомоги
Новини центру
Середа, 11 березня 2020, 14:49

Роменські рятувальники: лікар аварійно –рятувальної частини старший лейтенант служби цивільного захисту Віктор Кулібаба, фельдшер із забезпечення водолазних спусків групи підводного розмінування старший прапорщик служби цивільного захисту Валентин Нежевело та водій-санітар пункту охорони здоров’я старший сержант служби цивільного захисту Іван Свинобой взяли участь у тренінгу з надання першої невідкладної домедичної допомоги, який проходив з 17 до 27 лютого на базі частини піротехнічних робіт та гуманітарного розмінування Аварійно-рятувального загону спеціального призначення у місті Маріуполь, у рамках реалізації проектної угоди між ДСНС України та Представництвом “The HALO Trust” в Україні за підтримки ЄС з медичним персоналом ДСНС України.
Виконання заходів з надання першої невідкладної домедичної допомоги є невід’ємною частиною роботи фахівців ДСНС України. Саме цей фактор і був покладений в основу занять. Учасники заходу отримали необхідну інформацію з приводу того, як правильно надавати долікарську медичну допомогу в різних випадках.
Рятувальники МЦШР ДСНС України отримали сертифікати, що підтверджують успішне проходження Курсу підготовки парамедиків за внутрішніми стандартами Представництва Хало траст в Україні

 

 

Зона відповідальності

 

АнонсСчетчик тИЦ и PR