МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС

Головна Прес-служба Новини центру На Сумщині знищена 1 авіабомба та 5 боєприпасів часів війни
На Сумщині знищена 1 авіабомба та 5 боєприпасів часів війни
Новини центру
Понеділок, 18 травня 2020, 06:07

6-8 травня піротехнічним відділення МЦШР ДСНС України під керівництвом капітана служби цивільного захисту Костянтина Лапка було вилучено шість вибухонебезпечних знахідок війни . А це чотири артилерійських снаряди різного калібру, мінометна міна калібру 120мм та німецька авіаційна бомбу SD-50 часів Другої світової війни.
Такі небезпечні скарби були виявлені напередодні в селі Мельня Конотопського району, місті Лебедин, селі Сонячне Охтирського району, селі Воскресенка Буринського району та в селі Веселе Путивльського району.

 

Всі небезпечні предмети піротехніки МЦШР ДСНС України вивезли у безпечне місце та успішно знешкодили.
Тож, якщо Ви знайшли вибухонебезпечний або схожий на нього предмет, ні в якому разі не торкайте його, а тим більше не завдавайте ударів та не намагайтеся перенести, розібрати чи знешкодити. Справа в тому, що боєприпаси часів війни або їх залишки 75 років пролежали в землі, зазнали впливу корозії та будь-якої миті можуть вибухнути. Про небезпечну знахідку слід негайно повідомити СЛУЖБУ ПОРЯТУНКУ "101" та без паніки відвести людей на відстань не менше 200 м. За допомогою палиць, мотузок або яскравої тканини необхідно позначити та огородити небезпечне місце і не допускати до нього сторонніх осіб, особливо дітей. Пам’ятайте, що дотримання цих основних заходів безпеки дозволить Вам захистите себе та оточуючих Вас людей від лиха!

 

Зона відповідальності

 

АнонсСчетчик тИЦ и PR