МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС

Головна Прес-служба Новини центру Мешканці Сумщини продовжують знаходити боєприпаси часів ВВВ
Мешканці Сумщини продовжують знаходити боєприпаси часів ВВВ
Новини центру
Вівторок, 03 січня 2012, 07:52

Після війни на території нашої області, як і всієї України, залишилась величезна кількість боєприпасів часів війни. Цей смертоносний арсенал і до тепер несе велику загрозу для життя людей, що випадково чи свідомо потрапляють на них.

 

 

Загалом, з початку року в  області зафіксовано 333 випадки знаходження вибухонебезпечних предметів, а лише останнього тижня-7.

 

Днями в смт. Степанівка Сумського району, в 20-ти метрах від автотраси Суми-Конотоп, перехожий на узбіччі виявив предмет, зовні схожий на вибухівку. Чоловік, усвідомлюючи всю небезпеку від знахідки, одразу зателефонував до сільської ради, а потім до служби «101». Фахівці 2 СРЦШР МНС, які прибули до місця події, встановили, що це 105-мм артилерійський снаряд часів Великої Вітчизняної війни.

 

Схожий випадок стався в м. Лебедин, де поблизу житлових будинків, на  узбіччі лісової дороги було виявлено 82-мм артилерійський снаряд калібру 82 мм.

 

На даний час всі боєприпаси знешкоджено.

 

Варто нагадати, що дії населення в таких ситуаціях повинні бути виваженими та чіткими. Ні в якому разі не можна торкатися боєприпасів, а тим більше їх переносити. Необхідно негайно повідомити до місцевих органів влади або в службу «101».

 

Зона відповідальності

 

АнонсСчетчик тИЦ и PR