МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС

Головна Прес-служба Новини центру Відлуння Другої світової війни
Відлуння Другої світової війни
Новини центру
Вівторок, 17 січня 2012, 12:11

Незважаючи на те, що всі осінньо-польові роботи завершено, подекуди жителі області знаходять застарілі боєприпаси та звертаються  до Служби порятунку.

 

Так, 16-17 січня піротехнічне відділення 2 Спеціального регіонального центру швидкого реагування МНС України під керівництвом майора служби цивільного захисту Олега Пташка  знешкодило 5 боєприпасів часів Великої Вітчизняної війни.
Зокрема, поблизу с.Герасимівка Роменського району місцевий мешканець під час пошуку металу  знайшов три  76-мм артилерійських снаряди.  В селі Олексївка Сумського району поряд з автотрасою перехожий( житель м. Суми) на узбіччі виявив предмет, зовні схожий на вибухівку. Чоловік, усвідомлюючи всю небезпеку від знахідки, одразу зателефонував до сільської ради, а потім до служби «101». Фахівці , які прибули до місця події, встановили, що це 82-мм мінометна міна часів Великої Вітчизняної війни.  В селі Володимирівка Сумського району було виявилено  82-мм мінометну міну, на власному подвір`ї місцевої жительки.
Піротехніки МНС вилучили небезпечні знахідки, ретельно обстежили прилеглу територію, транспортували всі вибухонебезпечні предмети спеціальним автомобілем до майданчика  підриву, де успішно їх знешкодили.

Шановні громадяни! Для запобігання нещасних випадків необхідно чітко пам’ятати, що ні в якому разі не можна вилучати вибухонебезпечні предмети самотужки, а необхідно терміново інформувати про знахідку місцеві органи влади чи службу порятунку «101».

2-й Спеццентр МНС

 

Зона відповідальності

 

АнонсСчетчик тИЦ и PR