МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС

Головна Прес-служба Новини центру Роменські рятувальники готуються до льодоходу
Роменські рятувальники готуються до льодоходу
Новини центру
Середа, 29 лютого 2012, 13:21

28 лютого у 2-му Спеціальному регіональному центрі швидкого реагування МНС України були проведені заняття з особовим складом щодо пошуку та рятування людей під час весняних повеней. Навчання були проведені у рамках здійснення підготовки до виконання завдань з безпечного пропуску льодоходу, весняної повені і паводків.
Для цього у 2 СРЦШР МНС України утримуються у постійній готовності до застосування плавзасоби, інженерна та автомобільна техніка, насосне обладнання, автономні джерела електроживлення. Підготовлені до розгортання та роботи у складних погодних умовах пересувні пункти управління, пункти життєзабезпечення та обігріву.

Також уточнені маршрути висування до об'єктів та створено необхідний запас вибухівки і засобів підриву для проведення робіт щодо захисту гідротехнічних  споруд від льодових заторів.

До проведення робіт з підриву льодового покрову підготовлені піротехнічна та водолазні групи Центру, адже  вилучення потерпілих із затоплених приміщень та із дна може виконуватися уплав рятувальниками в аквалангах або шляхом деблокування із затоплених приміщень із наступним буксируванням до плавзасобу.

 

Зона відповідальності

 

АнонсСчетчик тИЦ и PR