МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС

Головна Прес-служба Новини центру Діти - це майбутнє нації
Діти - це майбутнє нації
Новини центру
П'ятниця, 23 березня 2012, 14:45


23 Березняля для підростаючого покоління Роменщини був проведений конкурс "Мала Батьківщина очима дітей, який супроводжувався майстер-класами, науковими експериментами й концертом сучасних зірок.

У конкурсі взяли участь двадцять найкращих учнів 8-9 та 10-11 класів Роменського району. Підліткам була надана можливість за годину висловити свої думки стосовно розвитку їх Батьківщини на папері, а також похвалитись власним внеском у цю важливу справу. Кожний зміг описати, як він бачить використання такого важливого ресурсу, як земля. Яким чином можливо підвищити рівень життя у регіоні завдяки розвитку аграрного сектору. За свої ідеї та старання переможці конкурсу отримали призи.

Під час написання твору батьки та друзі конкурсантів взяли участь у танцювальному майстер — класі в різних стилях. По завершенні письмового змагання всі гості відвідали концерт за участю духового оркестру 2 СРЦШР МНС та солістів Вікторії Пачковської і Олександра Сердюка, а також гурту "Нереальні". Розважала гостей ведуча «Стильного радіо «Перець ФМ» — Ольга Вороніна.

 

Зона відповідальності

 

АнонсСчетчик тИЦ и PR