МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС

Головна Прес-служба Новини центру Працівник 2 Центру отримав нагороду Президента України
Працівник 2 Центру отримав нагороду Президента України
Новини центру
Середа, 04 квітня 2012, 06:13

 

3 квітня Міністр надзвичайних ситуацій вручив 17 співробітникам МНС нагороди Президента України за мужність і самовідданість, виявлені під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, високий професіоналізм та зразкове виконання службового обов'язку.  Віктор Балога наголосив, що нагороди вручені рятувальникам за виконання заходів з порятунку постраждалих та надання допомоги населенню на пунктах обігріву у період аномально низьких температур протягом січня-лютого 2012 року.

Відповідно до указу Президента України Віктора Януковича № 192/2012 від 12 березня, медаллю «За бездоганну службу» III ступеня нагороджено 14 співробітників МНС, серед них - заступник начальника 2 Спеціального регіонального центру швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС України, полковник служби цивільного захисту Браташ Ігор Іванович.


«Я дякую Вам за те, що Ви щоденно виконуєте найлюдянішу роботу. Це хороші справи. Їх помічають і люди, і керівництво МНС, і Уряд, і Президент. Я бажаю Вам здоров'я, наснаги, благополуччя, упевненості у тому, що спільно ми гідно виконуємо наш обов'язок», – наголосив Міністр МНС під час нагородження.

Колектив 2 СРЦШР приєднується до побажань Міністра МНС та бажає своєму колезі нових звершень та перемог!

 

Зона відповідальності

 

АнонсСчетчик тИЦ и PR