МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС

Головна Прес-служба Новини центру Змагання з гирьового спорту
Змагання з гирьового спорту
Новини центру
П'ятниця, 06 квітня 2012, 07:21

5 квітня 2012 року на базі спортивного клубу «Рятувальник» 2 Спеціального регіонального центру швидкого реагуванняя МНС України  відбулися змагання з гирьового спорту серед рятувальників.

Змагання проходили у шести  вагових категоріях: до 65 кг, до 70 кг, до 75 кг, до 80 кг, до 90 кг та понад 90 кг. Кожен учасник показував своє уміння підняти гирю вагою 24 кг (поштовх двома руками та ривок лівою і правою), хто більше.

 

У особистому заліку у ваговій категорії до 65кг перемогу здобув лейтенант сл.ЦЗ Богдан Луценко, ІІ місце виборов молодший сержант сл.ЦЗ Володимир Ближченко.

У ваговій категорії до 70кг перемогу здобув сержант сл.ЦЗ Іван Литовченко, ІІ місце посів сержант сл.ЦЗ Сергій Колісник.

У ваговій категорії до 75кг перемогу здобув рядовий сл.ЦЗ Юрій Козаченко, ІІ місце завоював сержант сл.ЦЗ Артем Бочок.

У ваговій категорії до 80кг перемогу здобув  капітан сл.ЦЗ Роман Щербина.

У ваговій категорії до 90кг вже вкотре здобув перемогу підполковник сл.ЦЗ Сергій Цегельник, ІІ місце дісталось рядовому сл.ЦЗ Юрію Оніщенку, ІІІ місце виборов  старший лейтенант Валерій Оганесян.

У ваговій категорії понад 90кг перемогу  здобув старший сержант сл.ЦЗ Олег Сергієнко, ІІ місце  посів прапощик сл.ЦЗ Олександр Сердюк, ІІІ місце  завоював рядовий сл.ЦЗ Олександр Ткач.

- На сьогодні гирьовим спортом захоплюється все більше людей. Саме такий вид спорту є досить популярними серед чоловіків у першу чергу із-за своєї доступності. Саме цей вид спорту став надзвичайно актуальним і серед рятувальників, - зазначив начальник 2 СРЦШР МНС Сергій Біляєв. - Підтримання належної фізичної форми для рятувальника являється одним з основних пріоритетів, адже він цілодобово знаходиться на чергування і готовий у будь-який час виїхати на допомогу громадянам. Для підтримки фізичної форми та відпрацювання навичок на базі 2-го Центру створені всі необхідні умови, а також регулярно проводяться різноманітні змагання з тих чи інших видів спорту.

 

Зона відповідальності

 

АнонсСчетчик тИЦ и PR