МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС

Головна Прес-служба Новини центру У Ромнах відбувся Чемпіонат України
У Ромнах відбувся Чемпіонат України
Новини центру
Понеділок, 09 квітня 2012, 10:52

8 квітня в спортивному комплексі м.Ромни Сумської області відбувся 8-й традиційний чемпіонат України з кемпо та кобудо за підтримки 2 Спеціального регіонального центру швидкого реагування МНС України. У змаганнях взяли участь 18 команд з Донецької, Чернігівської, Харківської, Полтавської  та Сумської областей із загальною чисельністю 200 чоловік. Роменщину на Чемпіонаті представляли команди дзю-до під керівництвом Олександра Богуша, джиу-джитсу під керівництвом Демича Ярослава, команда рукопашного бою «Шторм» (керівник Володимир Гамарник), команда вільної боротьби (керівник Сергій Федина) та  вихованці спортивного клубу «Рятувальник» 2-го Спеццентру МНС України під керівництвом Володимира  Шинкаренка.

Зі словами привітання до учасників та гостей заходу звернулися: секретар міської  ради  Микола Цецюр, начальник 2 Спеціального регіонального центру швидкого реагування МНС України Сергій Біляєв,  президент федерації «кемпо і кобудо» Борис Сушинський.

За результатами змагань команда 2 Спеціального регіонального центру швидкого реагування МНС України зайняла почесне 3-е місце. Переможці та призери були нагороджені кубками, грамотами та медалями від організаторів заходу.

«Саме безцінне на землі - це життя, зазначив начальник 2-го Спеціального регіонального центру швидкого реагування МНС Сергій Біляєв. - Звичайно, кожна людина сама обирає собі життєвий шлях, ключі від щастя в її руках. І від того, який спосіб життя обере людина, залежить її існування на планеті Земля. Ми виступаємо за  здоровий спосіб життя, а це, насамперед, спорт. Саме тому на базі нашого спортивного клубу «Рятувальник» підростаюче покоління міста Ромни має змогу зміцнювати своє здоров'я, займаючись у різноманітних спортивних секціях. Нехай у житті цих діток будуть нелегкі випробування, перешкоди, але, впевнений, вони їх подолають завдяки загартованій волі та прагненню до мети, яких вони набудуть під час занять спортом».

 

Зона відповідальності

 

АнонсСчетчик тИЦ и PR