МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС

Головна Прес-служба Новини центру За досвідом до Ромна
За досвідом до Ромна
Новини центру
Четвер, 12 квітня 2012, 12:33

12 квітня до 2-го Спеццентру МНС прибув десант військовиків. У гості до рятувальників завітали представники Держспецтрансслужби з усієї України, збори яких проходять у сусідньому Конотопі на базі 36-го об`єднаного загону, якому підпорядковуються 92-й окремий колійний загін та 337-й окремий загін механізаціїі. Особовий склад Держспецтрансслужби, як відомо, бере активну участь у будівництві, відновленні транспортної інфраструктури держави, виконує роботи з благоустрою доріг і території. Крім цього, у складі цієї структури існують рятувальні підрозділи. Саме керівництво таких підрозділів і завітало до Ромен.

 

Роменські рятувальники показали своїм колегам сучасну техніку, яка використовується для виконання завдань за призначенням, а також обладнання та засоби малої механізації. Гості були приємно здивовані рівнем оснащення підрозділів МНС та облаштуванням військового містечка, і зазначили, що "з таким рівнем підготовки та оснащеності рятувальників громадяни України можуть перебувати у повній безпеці".

Фахівці Держспецтрансслужби подякували всім представленим підрозділам 2-го Центру - рятувальникам, водолазам, "хімікам" та кінологам, визнавши що під час перегляду для себе відкрили багато корисного і цікавого.

 

Зона відповідальності

 

АнонсСчетчик тИЦ и PR