МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС

Головна Прес-служба Новини центру Піротехніки 2 Спеццентру МНС знешкодили більше півсотні боєприпасів
Піротехніки 2 Спеццентру МНС знешкодили більше півсотні боєприпасів
Новини центру
П'ятниця, 13 квітня 2012, 07:13

Напередодні Великодня, у період 9-13 квітня піротехніки 2 Спеціального регіонального центру швидкого реагування МНС України працювали фактично у цілодобовому режимі, виконуючи заявки по знешкодженню вибухонебезпечних предметів на території Сумської області. Звернення надійшли від органів влади Липоводолинського, Лебединського, Охтирського, Конотопського, Серединобудського та Охтирського районів області.

На вказані місця виїхали 2 піротехнічних відділення 2 СРЦШР МНС під керівництвом майора служби цивільного захисту Олега Пташка та капітана служби цивільного захисту Дмитра Лєскова.

Всього за тиждень було вилучено п`ятдесят два боєприпаси часів Великої Вітчизняної війни, серед них: 1 артилерійський снаряд калібру 152 мм, 1 - 122 мм, 1 - 88 мм, 3 - 76 мм, п`ять мінометних мін 81-82 мм,  граната Ф-1 та склад мінометних мін калібру 50мм у кількості 40штук, вилучений у Краснопіллі.

Всі небезпечні знахідки були вилучені та знищені поза межами населених пунктів у спеціально відведених місцях. Така велика кількість боєприпасів обумовлена тим, що навесні, після танення снігу, земля просідає, і з`являються все нові "сюрпризи".

Напередодні весняно-польових робіт рятувальники нагадують громадянам про правила поведінки у разі знаходження вибухівки, так як розрізнити, що являє собою елемент іржавого металу, може тільки людина зі спеціальною підготовкою та досвідом.Тому, в таких випадках необхідно терміново сповістити службу МНС, представників органів влади та міліцію про знахідку; огородити небезпечне місце і обмежити доступ до вибухівки інших людей, особливо дітей.

 

Зона відповідальності

 

АнонсСчетчик тИЦ и PR