МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС

Головна Прес-служба Новини центру У 2-му Спеццентрі МНС пройшов День довкілля
У 2-му Спеццентрі МНС пройшов День довкілля
Новини центру
П'ятниця, 20 квітня 2012, 11:05

20 квітня в рамках проведення Дня довкілля всі працівники 2-го Спеціального регіонального  центру швидкого реагування МНС України взяли участь у висаджуванні 200 саджанців фруктових дерев та 300 саджанців хвойних дерев на території навчально-тактичного полігону 2 СРЦШР МНС у с.Гаї Роменського району.

 

Як відомо, День навколишнього середовища відзначається в Україні щорічно у третю суботу квітня з 1998 року згідно з Указом Президента України «Про День довкілля» № 855/98. Цього дня громадські організації проводять заходи, спрямовані на поліпшення стану навколишнього середовища, очищення водних джерел, озеленення, збереження заповідних об’єктів, поширення екологічних знань. Спочатку свято було задумано для того, щоб відзначити Стокгольмську конференцію з довкілля, яка стала однією з найважливіших в історії екологічного руху. Цього дня була заснована UNEP (United Nations Environment Network) - Екологічна програма ООН, яка зараз є основним організатором та ідеологом Дня довкілля.

Чи буде наше місто чистим і охайним, чи будуть наші вулиці привабливими, залежить від нас самих, - зазначив начальник 2 СРЦШР МНС Сергій Біляєв. - Отож долучимось усі разом до проведення заходів по благоустрою, зробімо наше місто кращим.   При цьому хочу застерегти городян, працівників підприємств, установ та організацій про недопустимість спалювання сміття рослинного походження, гілок дерев, опалого листя, випалювання луків та пасовищ з метою попередження пожеж на території міста та навколишніх сіл.

 

Зона відповідальності

 

АнонсСчетчик тИЦ и PR