МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС

Головна Прес-служба Новини центру Сумська область: знешкоджено 2 авіабомби та 5 боєприпасів часів війни
Сумська область: знешкоджено 2 авіабомби та 5 боєприпасів часів війни
Новини центру
Понеділок, 07 травня 2012, 09:01

Лише за  останні дні минулого тижня   на Сумщині зафіксовано шість випадків  виявлення вибухівки. А це дві авіаційні бомби ФАБ-100 та ФАБ-250,  три артилерійські снаряди різного калібру, та дві мінометні міни 82мм та 88мм  часів Великої Вітчизняної війни.

4 травня в Липоводолинському районі в полі на відстані 300 метрів від ТОВ «Рось», місцеві жителі, під час проведення польових робіт, знайшли предмет, зовні схожий на вибухівку. Не гаючи часу, вони зателефонували на лінію «101». Працівники МНС, які прибули за викликом, встановили, що це авіаційна  бомба ФАБ-100 часів ВВв.

Того ж дня, в с. Підсулля, Лебединського  району мешканець міста Сум під час прогулянки натрапив на 152-мм артилерійський снаряд.

5 травня в смт.Червоне Глухівського району на краю села  на відстані 200 метрів від житлових будинків та на відстані 400 метрів від автодороги Кіпті – Глухів – Бачівськ, під час проведення земляних робіт була виявлена авіаційна бомба ФАБ – 250.

Схожі випадки були зафіксовані в Лебединському, Конотопському, Глухівському та Сумському районах.

Думка частини населення про те, що старі боєприпаси «віджили свого віку» і вибухнути не можуть – хибна. Це добре знають не лише фахівці, але й близькі тих людей, які своїм життям або здоров’ям розрахувалися за байдуже ставлення до смертоносного металу. Виявлені боєприпаси знешкоджені піротехнічними відділеннями 2 Спеціального регіонального центру швидкого реагування МНС України.

 

Зона відповідальності

 

АнонсСчетчик тИЦ и PR