МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС

Головна Прес-служба Новини центру Працівники 2 Центру МНС відсвяткували День Перемоги
Працівники 2 Центру МНС відсвяткували День Перемоги
Новини центру
Четвер, 10 травня 2012, 08:57

9 травня у м.Ромни відбулися урочистості з нагоди великого для всього людства свята – Дня Перемоги. У святкових заходах взяли участь громадськість міста, духовий оркестр, техніка та особовий склад 2 Спеціального регіонального центру швидкого реагування МНС України. У вечірній час на центральній площі міста силами виключно художньої самодіяльності 2 СРЦШР МНС України для ветеранів, жителів та гостей древнього Ромна був проведений святковий концерт, у якому взяли участь духовий оркестр, гурт "Град" та добре відомі на Роменщині та поза її межами талановиті співаки - Вікторія Пачковська, Олександр Сердюк та Олександр Надточій.

З привітальним словом до громади Ромен звернувся депутат міської ради, начальник 2 СРЦШР МНС України, полковник служби цивільного захисту Сергій Біляєв, який зазначив, що День Перемоги - це свято, яке є чи не основним у житті кожного – від малого до дорослого. Саме воно спонукає всіх, хто живий, жити гідно. І побажав усім найголовнішого, що може бути на світі – здоров’я, а також довгих років життя.

Крім цього очільник 2 Спеццентру МНС виконав почесну місію - він вручив на центральній сцені міста погони старшого лейтенанта служби цивільного захисту чарівній солістці 2 СРЦШР Вікторії Пачковській, яка у цей день відсвяткувала також і свій день народження.

 

Зона відповідальності

 

АнонсСчетчик тИЦ и PR