МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС

Головна Прес-служба Новини центру У 2 СРЦШР МНС відкрилася секція біатлону
У 2 СРЦШР МНС відкрилася секція біатлону
Новини центру
Четвер, 10 травня 2012, 14:50

10 травня у 2 Спеццентрі МНС відбулася знакова подія - до вже існуючих спортивних секцій з рукопашного бою, вільної боротьби, східних багатоборств, атлетизму, міні-футболу, волейболу, гирьового спорту та спортивних танців додалася іще одна секція - з біатлону. Урочисте відкриття секції відбулося у актовій залі 2 СРЦШР МНС за участю Президента Сумської обласної федерації біатлону, депутата Обласної Ради Анатолія Лінника, заступника начальника управління фізичної культури та спорту Сумської обласної держадміністрації Олександра Салатенка, Майстра спорту міжнародного класу з біатлону, чемпіона Європи, члена Національної збірної команди України Романа Прими, Заслуженого майстра спорту з біатлону, призерки Чемпіонату світу та етапів Кубка світу, члена Національної збірної команди України Валентини Семеренко.

До гостей церемонії (а всіх бажаючих не змогла вмістити навіть простора зала Центру на 250 посадкових місць) звернувся головний ініціатор та рушійна сила всіх важливих починань та звершень у 2 СРЦШР МНС, його очільник полковник служби цивільного захисту Сергій Біляєв. Він наголосив на важливості занять спортом як для сучасного рятівника, так і для представників інших професій. Особливо важливо, зазначив він, долучатися до спорту ще у дитинстві, адже ця чудова звичка залишається з людиною протягом всього її життя.

Кульмінаційним моментом заходу стали напутні слова спортсменів зі світовим ім`ям Валентини Семеренко та Романа Прими, а також вручення ними спортивного інвентарю та спорядження для майбутньої секції. Крім цього, всі бажаючі мали змогу отримати автограф видатних спортсменів та сфотографуватися з ними на пам`ять.

 

Зона відповідальності

 

АнонсСчетчик тИЦ и PR