МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС

Головна Прес-служба Новини центру На Сумщині розпочалася атестація кінологів-рятувальників
На Сумщині розпочалася атестація кінологів-рятувальників
Новини центру
Четвер, 17 травня 2012, 13:23

17 травня 2012 року у Ромнах Сумської області на базі 2 Спеціального регіонального центру швидкого реагування МНС України відповідно до Плану основних заходів МНС України на 2012 рік розпочалася щорічна міжнародна атестація пошуково-рятувальних розрахунків МНС України та інших країн за участю керівництва та експертів Міжнародної організації рятувальних собак. У заході беруть участь 59 кінологічних розрахунків ТУ та ГТУ МНС України у Закарпатській, Одеській, Кіровоградській, Вінницькій областях, АР Крим, 2-го та 3-го Спеццентрів МНС України (м.Ромни та м.Дрогобич), ДП «МРЦ» (м.Київ), ГР «Щит» у Харківській обл., кінологи-волонтери України та кінологи  Російської кінологічної федерації.

Світова організація рятувальних собак IRO представлена суддями Реззі Гарістон (Нідерланди), Валтером Хоффманом та Детлеффом Кюном (Німеччина).

Протягом 3-х днів кінологи-рятувальники разом зі своїми вихованцями будуть атестуватися у 4 етапи:  перевірка слухняності та спритності, перевірка роботи на техногенному завалі, перевірка роботи по сліду та перевірка роботи в природному середовищі.

Захід є контрольним оцінюванням можливостей кінологів-рятувальників та готовності матеріальної бази 2 Центру МНС напередодні Чемпіонату світу серед пошуково-рятувальних собак, який відбудеться 25-30 вересня цього року на Сумщині. Тому до 2 СРЦШР МНС прибула також робоча група МНС України на чолі з начальником відділу координації аварійно-рятувальних формувань Департаменту управління рятувальними силами Юрієм Адамовим. Представники керівництва Міністерства залишились задоволеними станом підготовки до проведення майбутнього Чемпіонату світу а також допомогли у встановленні належного зв’язку напередодні такого важливого заходу. Зокрема, за сприяння фахівця управління зв`язку, оповіщення та функціонування Системи 112 Костянтина Сачкова було здійснене підключення до корпоративної мережі електронної пошти МНС, встановлений прямий телефонний номер МНС та супутниковий зв`язок, а також встановлені вишки 2 національних операторів мобільного зв’язку

 

Зона відповідальності

 

АнонсСчетчик тИЦ и PR