МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС

Головна Прес-служба Новини центру Cумська область: знешкоджено 37 боєприпасів часів війни
Cумська область: знешкоджено 37 боєприпасів часів війни
Новини центру
П'ятниця, 25 травня 2012, 06:49

21-24 травня 2 піротехнічні відділення 2 Спеціального регіонального центру швидкого реагування МНС України під керівництвом капітана служби цивільного захисту Дмитра Лєскова та майора служби цивільного Олега Пташка  продовжували звільняти  Сумщину від застарілих боєприпасів часів Великої Вітчизняної війни. Так, 21 травня у лісосмузі, на відстані до 2 км від села Великий Бобрик Краснопільського району було виявлено 34 вибухонебезпечних предмети:  5 артилерійських снарядів 88мм, 10 артилерійських снарядів  76мм, 5 артилерійських снарядів 45мм,  5 мінометних мін 82мм, 8 мінометних мін 50мм та  снаряд реактивної артилерії 158,5 мм.

23 травня на околиці міста Глухова під час обробітку полів   працівники місцевого агропідприємства натрапили на 2 артилерійських снаряди 152мм

Наступного дня в смт. Зноб-Новгородське Серединобудського району в озері на відстані 8 метрів від берега та на глибині 1 метр  місцевими мешканцями під час купання було виявлено  артилерійський снаряд 152мм.

Всі вибухонебезпечні предмети вилучені піротехніками 2 Спеццентру МНС України і знищені у спеціально відведених для цього місцях.

 

Зона відповідальності

 

АнонсСчетчик тИЦ и PR