МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС

Головна Прес-служба Новини центру В гостях у кінологів
В гостях у кінологів
Новини центру
Вівторок, 29 травня 2012, 12:04

 

28 травня, коли після важкого навчального року у школярів нарешті розпочалися довгоочікувані  літні канікули, до с.Гаї Роменського району завітав дитячий десант у кількості близько сотні чоловік. Перший день своїх канікул учні 11 школи вирішили присвятити спілкуванню з братами нашими меншими, і вирушили до навчально-тактичного поля 2 Спеціального регіонального цетру швидкого реагування МНС  України, де розташований Кінологічний центр.

 

Хлопчики та дівчатка познайомилися з цікавою і водночас важкою професією кінолога. Адже з тваринами працюють, як правило, люди, фонатично віддані своїй справі,  для яких не існує байдужості. І поведінку свого хазяїна віддзеркалює його чотирилапий друг. Німецькі та бельгійські вівчарки, лабрадори та бордер-колі демонстрували школярам свою слухняність та спритність, роботу по сліду та на техногенному завалі.

Як і очікувалось, найбільше захоплення у малечі викликало безпосереднє спілкування з собаками – рятувальниками: діти змогли  погодувати  та погладити собачок, та, навіть, погратися або ж сфотографуватися з ними.

 

Зона відповідальності

 

АнонсСчетчик тИЦ и PR