МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС

Головна Прес-служба Новини центру Сумська область: знешкоджено склад боєприпасів часів війни
Сумська область: знешкоджено склад боєприпасів часів війни
Новини центру
П'ятниця, 01 червня 2012, 10:45

31 травня піротехнічне  відділення 2СРЦШР під керівництвом майора служби цивільного захисту Олега Пташка продовжувало звільняти  Сумщину від застарілих боєприпасів часів Великої Вітчизняної війни. В  лісі, на краю села  Лисогубівка Конотопського району, місцевими мешканцями були виявлені вибухонебезпечні предмети, про що вони відразу повідомили до служби порятунку. Знахідкою  виявився склад боєприпасів часів війни - двадцять п`ять  артилерійських снарядів калібру 76мм та три підривники .

Того ж дня в селі Пустовітівка Роменського району на присадибній ділянці  під час земляних робіт була виявлена граната Ф-1. Бійці МНС вивезли «знахідки війни» у безпечне місце та успішно знешкодили.

МНС радить при виявленні невідомого металевого предмету, ні в якому разі не діставати його з землі! Адже старі снаряди можуть спрацювати від найменших вібрацій. Слід позначити й огородити місце знахідки, попередити про небезпеку людей, що перебувають поряд. Терміново звернутися по допомогу за номером 101, повідомити чітко відомості про місце та час знахідки. До приїзду спеціалістів не наближатися туди самим і не допускати до знахідки сторонніх.

 

Зона відповідальності

 

АнонсСчетчик тИЦ и PR