МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС

Головна Прес-служба Новини центру Сумська область: знешкоджено 9 боєприпасів часів війни
Сумська область: знешкоджено 9 боєприпасів часів війни
Новини центру
Понеділок, 18 червня 2012, 12:35

15-18 червня  піротехнічним відділенням 2 Спеціального регіонального центру швидкого реагування МНС України  під керівництвом капітана служби цивільного захисту Дмитра Лєскова  було вилучено 9  боєприпасів часів Великої Вітчизняної війни, а саме:

15 червня в місті Глухів Сумського району по вулиці 40 років Перемоги на території колишньої Глухівської філії Сумського племінного товариства будівельниками, під час будівництва,  був виявлений боєприпас. Про це вони повідомили до Служби порятунку.  Фахівці МНС, які прибули на місце, встановили, що це 76мм артилерійський снаряд часів Великої Вітчизняної війни.

Того ж дня в полі на відстані 400 метрів від села Вощинине Путивльського району   трактористами під час обробітку поля були виявлені мінометна міна 50мм та артилерійський снаряд 76мм.

16 червня поблизу села  Слобода Буринського району в лісосмузі місцевими мешканцями під час відпочинку була виявлена мінометна міна 82мм.

Того ж дня в селі Сваркове Глухівського району місцеві жителі  під час збирання грибів та ягід виявили артилерійський снаряд 76мм.

18 червня в місті Суми по вулиці Кірова поблизу пляжу на річці Псел відпочивальниками була виявлена ручна граната РГД -33.

Того ж дня також в місті Суми по вулиці Інтернаціональній у сміттєвому баку був виявлений артилерійський снаряд 45мм.

Цього ж дня в селі Велика Чернеччина в лісі на відстані 1,5 кілометри від села під час збирання грибів було виявлено дві мінометні міни калібру 50мм

Всі вказані вибухонебезпечні предмети були вилучені та знищені піротехніками 2 Спеццентру МНС України у спеціально відведених для цього місцях, поза межами населених пунктів.

 

Зона відповідальності

 

АнонсСчетчик тИЦ и PR