МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС

Головна Прес-служба Новини центру На Сумщині знешкоджено 76 боєприпасів
На Сумщині знешкоджено 76 боєприпасів
Новини центру
П'ятниця, 22 червня 2012, 08:11

19-22 червня  піротехнічним відділенням 2 Спеціального регіонального центру швидкого реагування МНС України  під керівництвом капітана служби цивільного захисту Дмитра Лєскова  було вилучено 76  боєприпасів часів Великої Вітчизняної війни, а саме:

19 червня в селі Залізняк по вулиці Остапенка,42 Сумського району на присадибній ділянці під час прополювання огороду виявлена граната Ф-1.

В селі Птиче Білопільського району на відстані 10 метрів від будинків  місцеві металошукачі  виявили 6 гранат РГД-33.

Того ж дня , на відстані 3 км від міста Буринь на присадибній ділянці під час підгортання картоплі виявлена мінометна міна 82мм

20 червня в с.Лисогубівка Конотопського району на відстані 100 метрів від села в лісозмузі під час проведення розкопок учасники  військово-історичного клубу «Останній рубіж» натрапили на тверді металеві предмети.

Тому, люди  одразу припинили роботи та зателефонували до служби «101». Фахівці МНС, які прибули на місце події, встановили, що це 35 артелерійських снарядів калібру 45-мм

Наступного дня  с.Лисогубівка Конотопського району в лузі на відстані 300 метрів від будинків цією ж пошуковою групою було виявлено 30 артилерійських снарядів калібру

76 мм.

22  червня  в цій же місцевості за тих самих обставин в лісі на відстані 100 метрів від будинку було виявлено артилерійський снаряд калібру 76мм та два атрилерійських снаряди  калібру 45мм. Всі вказані вибухонебезпечні предмети буди вилучені та знищені піротехніками 2 Спеццентру МНС України у спеціально відведених для цього місцях.

МНС України  закликає громадян бути уважними та обережними у поводженні із невідомими предметами. Зокрема. у разі виявлення незнайомих вам металевих предметів не брати їх до рук та повідомити про знахідку рятувальників.

 

Зона відповідальності

 

АнонсСчетчик тИЦ и PR