МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС

Головна
Рятувальники 2 Центру МНС передали вогонь перемоги
Вівторок, 17 липня 2012, 07:02

15  липня територією Роменщини пройшла Всеукраїнська Олімпійська естафета «Передай вогонь перемоги!». Естафета розпочалася в Україні 23 червня й фінішуватиме в Києві на Хрещатику 21 липня під час урочистих проводів національної збірної команди України для участі в Іграх ХХХ Олімпіади у м. Лондоні. Смолоскип Всеукраїнської олімпійської естафети на території Роменщини був у руках голови  Роменського  районного осередку  Національного олімпійського комітету України, працівника 2 Спеццентру МНС України,  майстра спорту з біатлону Юрія Татарінова.

Символічна передача вогню Всеукраїнської олімпійської естафети відбулася на межі двох областей - Сумської та Чернігівської. Роменську делегацію очолили головний ініціатор створення  Роменського районного осередку НОК України начальник 2 СРЦШР МНС Сергій Біляєв, заступник Роменського міського голови Олена Проценко, а також голова місцевого осередку НОК Юрій Татарінов, який разом разом із головою Сумського обласного відділення Національного олімпійського комітету України, срібною призеркою Зимових Олімпійських ігор в Нагано 1998, багаторазовою чемпіонкою та призеркою чемпіонатів світу з біатлону Оленою Петровою та юними спортсменами взяв участь у символічному забігу. Від Чернігівщини вогонь перемоги прийняла бронзова призерка Олімпіади-94 в Ліллехамері Валентина Цербе-Несіна.

На місці передачі вогню відбулися урочистості, участь у яких взяли представники обох областей - уславлені спортсмени, ветерани спорту, а також юні спортсмени. Кожна з делегацій приготувала сусідам хліб-сіль, пам’ятні подарунки, обмінялися автографами й дали інтерв’ю представникам ЗМІ.

 

Зона відповідальності

 

АнонсСчетчик тИЦ и PR