МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС

Головна
Привітання начальника 2 СРЦШР МНС С.Біляєва з Днем Незалежності
Четвер, 23 серпня 2012, 08:46

За всіх часів патріотизм вважався найціннішою якістю кожної людини.  Нещодавно відзначили своє професійне свято десантники. У нашому місті до Дня ВДВ також відбулися урочистості. Захід, у якому взяли участь десантники різних поколінь, проводився вже не перший рік, і відрізнявся, як і завжди, своєю згуртованістю. Людей різного віку, які відзначали своє професійне свято, об’єднувало одне – любов до своєї Вітчизни, готовність до її захисту.

В Україні немає такої родини, яка б не мала захисників Вітчизни. Одні пролили за неї кров у роки Великої Вітчизняної, другі зміцнювали щит і меч Вітчизни у повоєнні роки, естафету вірності військовому обов’язку несе далі сьогоднішнє покоління.

Історія війн знає багато прикладів того, коли патріотично налаштовані воїни перемагали краще озброєного, значно численнішого ворога. Ось чому й сьогодні військово-патріотичне виховання залишається тією зброєю, яка ніколи не здається на довготермінове зберігання на склади чи в арсенали. Досвід засвідчує, що ця зброя має перебувати в постійній готовності, вона гартується із самого малечку.

Військово-спортивний клуб «Шторм» існує у нашому місті вже не перший рік. Він був створений бувшим десантником, а нині працівником кримінальної міліції у справах дітей Володимиром Гамарніком в першу чергу саме для своїх підопічних - «важких» підлітків. На сьогоднішній день клуб налічує 20 вихованців. Діти з превеликим задоволенням під керівництвом більш досвідчених старших товаришів проводять різноманітні спортивні конкурси, ігри, акції. Ті, що були схильні до правопорушень, навіть думати про таке перестали. Цьогорічний День десантника вони також відзначили, по-своєму - на базі авіаспортивного клубу «Прогрес», що на Чернігівщині, вони здійснили стрибки з парашутом з висоти 800-1200метрів. Впевнений, що ці 16-17-річні юнаки вже ніколи не підуть хибною стежкою. І я щиро вдячний, як громадянин, їхнім наставникам, Гамарніку Володимиру та Строю Олександру, які свій вільний час, свою енергію спрямовують на таку добру справу – виховання молоді, виховання майбутнього нації.

Відзначення чергової річниці незалежності України для нас - це не лише свято, а й огляд здобутків багатьох поколінь її патріотів, які у праведних трудах і звитяжних битвах закладали підвалини держави, боронили рідну землю. Сьогодні ми, кожен на своєму місці, пишемо нову сторінку історії, в якій головними дієвими особами будуть ті, в чиїх душах живе справжня любов до України, хто готовий заради неї працювати і творити.

Шановні колеги! Щиро вітаю вас із 21-ю річницею незалежності України! Бажаю успіхів, творчої наснаги та невичерпних життєвих сил на ниві служіння українській державі. Нехай Ваш професіоналізм, досвід та готовність завжди прийти на допомогу будуть і надалі спрямовані на достойне виконання відповідальних завдань в ім’я процвітання нашої Батьківщини. Зичу вам і вашим родинам доброго здоров’я, щастя, миру та благополуччя!

Сергій Біляєв,

полковник служби цивільного захисту,

депутат міської ради

 

Зона відповідальності

 

АнонсСчетчик тИЦ и PR