МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС

Головна Прес-служба Новини центру Знищено авіабомбу ФАБ-250
Знищено авіабомбу ФАБ-250
Новини центру
Середа, 07 листопада 2012, 07:42

6 листопада  піротехнічним відділенням 2 Спеціального регіонального центру швидкого реагування МНС України під керівництвом капітана служби цивільного захисту Руслана Степанюка знешкоджено авіаційну бомбу ФАБ-250  часів Великої Вітчизняної війни, яка напередодні була виявлена в  полі поблизу села Попівка Конотопського району. На небезпечний предмет натрапив місцевий мешканець  під час проведення земляних робіт. Про знахідку часів війни чоловік терміново повідомив на лінію екстреного виклику «101».

 

Знахідка становила загрозу для життя і здоров'я громадян (радіус розльоту осколків становить 1,2 км)  і вимагала особливої майстерності під час її знищення.

Піротехніки обережно помістили авіабомбу до спеціально обладнаного піротехнічного автомобіля і транспортували за межі населеного пункту на спеціальний майданчик підриву.  О 15.20 операція зі знешкодження була успішно завершена.

Загалом з початку 2012 року на території області знешкоджено більше тисячі вибухонебезпечних предметів.

МНС України звертається до населення з проханням,  знайшовши підозрілий предмет, ні в якому разі не торкайтеся його, про знахідку терміново повідомте місцеві органи влади або службу порятунку за номером «101».

 

Зона відповідальності

 

АнонсСчетчик тИЦ и PR