МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС

Головна Прес-служба Новини центру На Сумщині знищено 5 боєприпасів часів Великої Вітчизняної війни.
На Сумщині знищено 5 боєприпасів часів Великої Вітчизняної війни.
Новини центру
Вівторок, 27 листопада 2012, 07:03

За минулий тиждень піротехніками 2 Спеціального регіонального центру швидкого реагування, під керівництвом капітана  служби цивільного захисту Руслана Степанюка,  на території Сумської області було вилучено 5  боєприпасів  часів Великої Вітчизняної війни.

20 листопада в селі Сніжки Буринського району місцевими трактористами під час обробітку поля  було виявлено артилерійський снаряд калібру 100 мм

21  листопада   в селі Довжик Охтирського  району в полі, під час збирання урожаю, місцевими жителями  було виявлено артилерійський снаряд калібру 152 мм.

23 листопада в місті Ромни по вулиці Соборна, 12  поряд з житловими будинками та проїжджою частиною вулиці, місцеві жителі, коли  копали трактором траншею під централізоване водопостачання виявили предмет, схожий на боєприпас. Як вимагають заходи безпеки, земляні роботи було одразу  припинено, а про небезпечну знахідку повідомлено до служби   порятунку МНС та правоохронців.

Фахівці після детального обстеження знахідки  встановили, що це  артилерійський снаряд калібру 45мм .

26 листопада в селі Герасимівка  Роменського району в лісосмузі місцевими шукачами металу виявлений артилерійський снаряд калібру 100 мм.

Того ж дня в смт Жовтневе Білопільського району робітники  ТОВ «УК. АЗ. Дружба» на кагатному полі виявили артилерійський снаряд калібру 100 мм . Про небезпечну знахідку відразу  повідомили до служби «101» .

Всі вказані вибухонебезпечні предмети були вилучені та знищені піротехніками 2 Спеццентру МНС України у спеціально відведених для цього місцях.

МНС нагадує громадянам, у випадку виявлення підозрілого предмету, схожого на снаряд чи міну, необхідно терміново повідомити рятувальників, міліцію чи місцеві органи державної влади. Необхідно зупинити будь-які земельні роботи в районі знахідки та організувати її охорону до прибуття фахівців МНС. Категорично забороняється доторкатися до таких предметів або намагатися перемістити їх.

 

Зона відповідальності

 

АнонсСчетчик тИЦ и PR