МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС

Головна Прес-служба Новини центру Рятувальники Центру забезпечили проведення Водохрещі
Рятувальники Центру забезпечили проведення Водохрещі
Новини центру
Понеділок, 21 січня 2013, 07:53

19 січня гості та мешканці Ромен святкували Водохрещу. Заходи з відзначення великого християнського свята організували та провели водолази 2 Центру та протоієрей Дімітрій Долгий.

Свято, яке завершує новорічно-різдвяний цикл, кожен з нас відзначає згідно з національними традиціями, власними уподобаннями та можливостями. Центральне місце в дійстві займають обряди, пов’язані з водою: після занурення хреста священнослужителем вона вважається освяченою і усі бажаючі занурюються у цілющу рідину. Як правило, церемонія відбувається під відкритим небом, на берегах річок, ставків, озер. Вважається, що “хрещенська” вода додає сили і є спасінням проти всіх недуг. Втім, вона може забрати й життя.

Працівники Держслужби з надзвичайних ситуацій звертаються до громадян з проханням бути обережними на льоду та дотримуватися правил безпеки, адже вода не любить необачних. Не можна ні в якому разі входити у воду у нетверезому стані – спиртне притуплює відчуття холоду, але організм від цього охолоджуватися не перестає. Купатися можна лише в спеціально призначених для цієї мети місцях. Безпосередньо перед купанням слід розігрітися – зробити гімнастику – і тільки потім пірнати в крижану воду.

 

Зона відповідальності

 

АнонсСчетчик тИЦ и PR