МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС

Головна Прес-служба Новини центру Проведення водолазних спусків взимку
Проведення водолазних спусків взимку
Новини центру
Вівторок, 22 січня 2013, 08:34

Методичні заняття для особового складу "Проведення водолазно-рятувальних робіт у зимових умовах" провів начальник відділення водолазно-рятувальних робіт групи спеціальних та водолазно-рятувальних робіт старший лейтенант служби цивільного захисту Валерій Оганесян.

"Рятувальні роботи на водних об'єктах - комплекс заходів, спрямованих на запобігання загибелі і рятування людей на водних об'єктах при виникненні надзвичайних ситуацій, у тому числі під час перевезення людей та вантажів на водоймищах, переправ через водні перешкоди, відпочинку людей на воді, промислової, спортивної та аматорської рибалки як влітку, так і взимку", - розпочав свій виступ водолаз, за плечима якого не одна сотня спусків під воду в різні пори року.

Тематика заняття була вибрана не випадково.  Адже кількість любителів зимової риболовлі, як свідчить статистика, не зменшується, як і не зменшується кількість нещасних випадків на воді. Тому водолазні фахівці провели показове заняття щодо водолазних спусків взимку, і тим самим продемонстрували присутнім свою готовність до виконання завдань за призначенням.

 

Зона відповідальності

 

АнонсСчетчик тИЦ и PR