МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС

Головна Прес-служба Новини центру Проведено пятиденні збори з саперами
Проведено пятиденні збори з саперами
Новини центру
Вівторок, 29 січня 2013, 13:20

З 28 січня по 1 лютого у 2 Спеціальному регіональному центрі швидкого реагування (м.Ромни Сумської обл.) пройшли збори з фахівцями, що перебувають на посадах саперів. Заняття, що включали у себе теорію, практику, здачу заліків, пройшли у навчальних класах та на полігоні.

 

 

 

Основною метою зборів було підвищення професійної підготовки особового складу піротехнічних підрозділів по організації робіт з виявлення, знешкодження та знищення вибухонебезпечних предметів, що залишились на території України після війни, сучасних боєприпасів та підривних засобів.

- Левова частка залучень нашого Центру припадає саме на піротехнічний підрозділ, - зазначив начальник 2 СРЦШР полковник служби цивільного захисту Сергій Біляєв. - Кожен раз, після танення снігу або сильної зливи, земля нібито виштовхує з себе все нові і нові пам'ятки війни, призначення яких залишається колишнім - вбивати. Протистояти такій небезпеці можуть тільки справжні професіонали, що постійно шліфують свою майстерність - у навчанні та на практиці.

 

Зона відповідальності

 

АнонсСчетчик тИЦ и PR