МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС

Головна Діяльність Міжнародна діяльність Кінологи-рятувальники МНС України - чемпіони світу!
Кінологи-рятувальники МНС України - чемпіони світу!

26-30 вересня у Ромнах, що на Сумщині, на базі 2 Спеццентру МНС України, зібралася світова еліта кінологів-рятувальників - тут проходив 18 Чемпіонат світу. Протягом 5 днів кінологічні розрахунки з 11 країн світу – Аргентини, Південної Кореї, Німеччини, Чехії, Угорщини, Іспанії, Словенії, Нідерландів, Польщі, Росії та України – демонстрували свої кращі навички та вміння щодо виявлення упродовж 30 хвилин захованих спеціальним чином людей.

Змагання проводилися у 3 категоріях: «Пошук людини по сліду», «Пошук людини у лісі» та «Пошук людини на техногенному завалі», крім цього чотирилапі рятувальники за спеціальною програмою здавали на стадіоні заліки зі слухняності та спритності.

Україну на міжнародному турнірі представляло 2 команди – МНС України та Української служби порятунку. Саме в команді МНС України люди й тварини працювали найбільш злагоджено та продемонстрували на міжнародному турнірі найкращий вишкіл, завдяки чому і посіли 1 місце у командній першості, 2 місце у команди з Чехії.

Місця на 3 етапах змагань розподілилися наступним чином:

«Пошук людини у лісі»

1 місце – Мартинчук Володимир з собакою Бастер (Україна, збірна МНС)

2 місце – Сироткіна Ольга з собакою Балеар (Російська федерація)

3 місце – Дедінова Жітка з собакою Джарб (Чехія)

«Пошук людини на техногенному завалі»

1 місце – Францев Володимир з собакою Чегіваре (Україна, збірна МНС)

2 місце – Петрушина Любов з собакою Айс (Російська федерація)

3 місце – Гомзар Валерій з собакою Річард (Україна. Збірна МНС)

«Пошук людини по сліду»

1 місце – Смідова Яна з собакою Бастер (Чехія)

2 місце – Дженек Мілослав з собакою Сквідо з Трезнаку (Чехія)

В абсолютній першості найбільшу суму балів із 300 можливих набрали Володимир Мартинчук (287 балів) - Україна, збірна МНС, Ольга Сироткіна ( 278 балів) – Росія та Володимир Францев (274 бали) – Україна, збірна МНС.

«Ми вітаємо наших кінологів-рятувальників із заслуженою перемогою, - зазначив депутат міської ради, начальник 2-го Спеціального регіонального центру швидкого реагування МНС України полковник служби цивільного захисту Сергій Біляєв. – Але найбільша наша перемога полягає в тому, що чемпіонат світового рівня вперше на теренах СНД проводився саме в Україні».

 

Зона відповідальності

 

АнонсСчетчик тИЦ и PR