МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС

Духова музика
Новини центру
П'ятниця, 08 лютого 2013, 09:00

Інструментальне виконавство межі ХХ – ХХІ століть неможливо сьогодні уявити без духової галузі, яка невпинно еволюціонує, все переконливіше утверджує своє місце в загальній системі музичного виконавства. Духова музика тісно увійшла в атрибутику військових. Та одним із провідних жанрів військової музики є марш. Музика маршу найчастіше бадьора, мужня, активна. Українські марші у виконанні духових оркестрів піднімають  бадьорість духу.  А душа почувається вільно. Звучання духового оркестру приносить відчуття, або передчуття, якогось свята, піднесеності в настрої та в тілі.  Під таку  музику автоматично виникає підсвідоме бажання вирушити маршем або ж просто розправити плечі. Буває свято один на один із собою, а буває – одне на всіх, і ця музика саме для такого свята. Коли залюбки вітаєшся із кожним стрічним незнайомцем просто тому, що – радісно. Марші ці настільки мелодійні, що і танцювати під них – запросто, не дарма ж вони українські.

 

Саме про духову музику українського народу від часів минулих до сучасності підготували для особового складу концерт-лекцію бібліотекар Галина Терещенко та оркестр Центру.

"Духова музика відіграє вагому роль у формуванні українського менталітету, формує   почуття патріотизму, гідності, стійкості, дисциплінованості, витримки, і разом з тим, відчуття прекрасного, усвідомлення  самодостойності, більш того, професійної гідності та елітності",- зазначив начальник Центру полковник служби цивільного захисту Сергій Біляєв.

 

Зона відповідальності

 

АнонсСчетчик тИЦ и PR