МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС

Демеркуризація
Новини центру
Вівторок, 12 лютого 2013, 08:38

Металева ртуть високотоксична і має високий тиск парів при кімнатній температурі, тому при випадковому розливі, а також у разі пошкодження ртутних термометрів, ламп, манометрів та інших приладів  ртуть підлягає видаленню з приміщень.

Демеркуризація - це видалення ртуті (її сполук) із забруднених поверхонь, а також зниження концентрації парів ртуті у приміщеннях до гранично допустимої.

Частина спеціалізованих робіт з радіаційного, хімічного та біологічного захисту Центру проводить роботи по видаленню ртуті. Саме з порядком проведення демеркуризації своїми силами ознайомив особовий склад Центру начальник відділення РХБЗ капітан служби цивільного захисту Євген Юрко.

Актуальність проведення даного заняття обумовлена тим, що зі ртуттю в побуті стикається практично кожен. Відповідно, кожен повинен знати нескладні правила по демеркуризації. Адже ртуть затримується і накопичується в легенях та  кровоносній системі.  В залежності від кількості ртуті та тривалості її надходження в організм людини можливі гострі та хронічні отруєння. Ртуть та її сполуки (сулема, каломель, ціанід ртуті) вражають нервову систему, печінку, нирки, шлунково-кишковий тракт, при вдиханні - дихальні шляхи.

 

Зона відповідальності

 

АнонсСчетчик тИЦ и PR