МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС

Головна Прес-служба Новини центру Футбольна команда 2 Центру - краща серед силових структур Сумщини
Футбольна команда 2 Центру - краща серед силових структур Сумщини
Новини центру
П'ятниця, 22 лютого 2013, 09:44

22 лютого до Дня Захисника Вітчизни у Сумах відбувся турнір області з міні-футболу серед силових структур та правоохоронних органів, який організувала Сумська обласна організація ФСТ "Динамо" України. У змаганнях взяли участь 7 команд, серед яких футболісти обласних органів УМВС, УСБУ, Прокуратури, Державної податкової служби України, Державної пенітенціарної служби, філії Харківського університету внутрішніх справ та 2-го Спеціального регіонального центру швидкого реагування.

У запеклій боротьбі команда, що представляла Державну службу з надзвичайних ситуацій, спершу стала кращою у своїй підгрупі, а потім, у фінальній грі з рахунком 5:3 обіграла суперників з команди Прокуратури Сумської області, ставши таким чином чемпіоном змагань.

Вітаючи рятувальників із заслуженою перемогою, начальник 2 Спеціального регіонального центру швидкого реагування полковник служби цивільного захисту Сергій Біляєв зазначив: "Достойна фізична підготовка – це головна передумова взагалі при прийомі на службу майбутнього рятувальника. Головне, щоб наші люди усвідомили: заняття спортом – це престиж, це здоров’я, це високі показники у роботі, це один із ефективних засобів засіб виховання  гармонійно розвинутої особистості".

 

Зона відповідальності

 

АнонсСчетчик тИЦ и PR