МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС

Головна Прес-служба Новини центру Рятувальник Центру виступив у Кремлівському палаці з`їздів
Рятувальник Центру виступив у Кремлівському палаці з`їздів
Новини центру
П'ятниця, 22 лютого 2013, 12:12

15 лютого 2013 року, в День вшанування воїнів, які виконували службовий обов'язок за межами Батьківщини, відбулися урочистості у всіх республіках бувшого Радянського Союзу.У Москві представники ветеранських громадських об'єднань відзначили 24-у річницю виведення радянських військ з Афганістану. Вранці вони поклали вінок до Могили Невідомого солдата та кошики квітів до пам'ятника Г.К. Жукову. Після цього відбувся хід ветеранів по Алеї Світу на Поклонній горі до Пам'ятника воїнам-інтернаціоналістам, де відбувся мітинг та покладання квітів.

У другій половині дня в Державному Кремлівському палаці з'їздів відбувся урочистий вечір, на який були запрошені Герої Радянського Союзу і Росії, ветерани та інваліди бойових дій, військової служби, правоохоронних органів, а також члени сімей загиблих захисників Вітчизни. В урочистостях взяли участь депутати Державної Думи, члени Ради Федерації ФЗ РФ, представники силових міністерств і відомств, члени Міжнародного союзу «Бойове братерство», Профспілки НСБ, Організації «офіцери Росії», Союзу десантників Росії, асоціації ветеранів бойових дій МВС Росії.

Від України у збірному концерті наряду з аматорами сцени країн СНД та такими іменитими співаками, як Йосип Кобзон, взяв участь працівник 2 Спеціального регіонального центру швидкого реагування Олександр Надточій з піснею "Піднімалася зорька". Післа строкової служби у Афганістані його головною зброєю стала пісня, яку він вже не один десяток літ дарує своїм шанувальникам.

 

Зона відповідальності

 

АнонсСчетчик тИЦ и PR