МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС

Свято здоров`я
Новини центру
Субота, 23 лютого 2013, 13:40

23 лютого у місті Ромни Сумської області з нагоди Дня захисника Вітчизни відбулося справжнє свято краси, здоров`я, величі духу та мужності. Захід, який проводився на центральному стадіоні міста і включав у себе лижні перегони, стрільбу на влучність, перетягування канату та змагання з армреслінгу, проводився підрозділом ДСНС – 2-м Центром швидкого реагування разом з місцевим осередком учасників війни на території інших держав.  Родзинкою свята стала польова каша, якою рятувальники частували всіх учасників турніру та вболівальників.

У змаганнях взяли участь всі небайдужі до спорту верстви населення – від дошкільнят до людей похилого віку. Всіх їх об’єднувало одне -  бажання вести та пропагувати здоровий спосіб життя, бути готовими до захисту своєї Батьківщини.

«Подвиги захисників Вітчизни – це та велика і велична правда історії, яку не спотворити і не перекреслити жодним змінам у сучасному мінливому світі, - зазначив, відкриваючи свято, начальник 2 СРЦШР Сергій Біляєв. - Це постійна школа виховання молоді, це взірець реального, дієвого патріотизму для кожної чесної людини і свідомого громадянина, наочне свідчення єдності всіх поколінь нашого народу.

Сьогоднішній захід ми не дарма проводимо саме на стадіоні. Наші рятувальники давно зрозуміли – як важливо працювати над собою, вдосконалювати свою фізичну форму. Це надає їм впевненість у своїх силах, підвищує емоційно-вольовий настрій, покращує дисципліну, тобто має величезний виховний момент. З цієї точки зору фізичне загартування організму стає незамінним. Тому я запрошую всіх на спортивні майданчики, бігові траси, у спортивні зали, словом, у похід за здоров’ям, хорошим самопочуттям та гарним настроєм. І тоді ми всі дійсно будемо готові до захисту своєї оселі, своєї Вітчизни».

 

Зона відповідальності

 

АнонсСчетчик тИЦ и PR